רנטה השכרת רכב

החברה נוסדה בשנת 2010, על מנת לתת שירות איכותי ללא פשרות. החברה מציעה אפשרויות השכרה וליסינג ללקוחות פרטיים, חברות, עסקים ולקהלים נוספים כגון נהגים חדשים וצעירים שרק קיבלו את רישיון הנהיגה שלהם.

מאחורי כל רכב עומד נציג שירות איכותי שעונה, עוזר, מלווה ומדריך את הלקוח בדרך לקבלת רכב חדיש, איכותי ובטיחותי שעבר את כל הבדיקות המקיפות, בכדי ששוכר הרכב יוכל ליהנות מחוויית נהיגה ושירות אחרת. צוות רנטה השכרת רכב עומד לרשותכם 24 שעות ביממה כולל מוקד לילה המספק תקלות וחילוצים במקרה הצורך על מנת לתת ללקוחות מענה אנושי איכותי, מהיר ויעיל בפרק זמן קצר. רנטה חרטה על דיגלה להעניק את חווית השרות הטובה והיעילה ביותר, אנו עושים ונמשיך לעשות בעתיד על מנת שלקוחותינו ייהנו ויקבלו מענה מהיר, יעיל ואישי. ברשותנו צי רכבים חדיש, רחב ומגוון אשר מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר ומטופל במוסכים מורשים.

 

תחומי פעילותינו: 
  • השכרת רכבים לחברות, עסקים ופרטיים לטווח קצר וארוך.
  • השכרת רכבים לנהגים חדשים וצעירים מגיל 18 ופחות משנה רישיון (כולל נהג שזקוק למלווה).
  • ליסינג תפעולי מלא לחברות, עסקים ופרטיים.
  • ליסינג מימוני בתנאים נוחים ובהסדרי תשלומים המתאימים לכל תקציב.
  • ליסינג פרטי ללקוחות פרטיים ועסקים במימון מלא.
  • מכירת רכבים מיד ראשונה 0 ק"מ בתנאי מימון משתלמים.
  • מכירת רכבים מיד שנייה עד 100% מימון ועד 60 תשלומים.
  • טרייד אין לכל סוגי הרכבים.

0
0
0
0

למה רנטה השכרת רכב?

חברת רנטה השכרת רכב פועלת ומספקת שירות בתחומים שונים ומגוונים כגון: השכרת רכבים לכל גיל, כל סוגי הליסינג: תפעולי מימוני ופרטי, מכירת רכבים וטרייד אין לכל סוגי הרכבים. רנטה חרטה על דיגלה להעניק את חווית השרות הטובה והיעילה ביותר, אנו עושים ונמשיך לעשות את כל המאמצים בעתיד על מנת שלקוחותינו ייהנו ויקבלו מענה מהיר, יעיל ואישי.

השכרה לכל גיל

השכרת רכבים לנהגים חדשים וצעירים מגיל 18 ופחות משנה רישיון (כולל נהג שזקוק למלווה).

חוויית שירות

חוויית שירות טובה, יעילה ויחס אישי. הנציגים מטעמינו מספקים שירות איכותי ללקוח הכולל: עזרה, ליווי והכוונה בדרך לקבלת רכב.

בכל מקום וזמן

צוות רנטה השכרת רכב עומד לרשותכם 24 שעות ביממה כולל מוקד לילה המספק תקלות וחילוצים, על מנת לתת ללקוחות מענה יעיל בפרק זמן קצר.

צי רכבים חדש ומגוון

ברשותנו צי רכבים חדיש, רחב ומגוון אשר מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר ומטופל במוסכים מורשים.

כל סוגי הליסינג

ליסינג תפעולי לחברות, עסקים ופרטיים, ליסינג מימוני בתנאים נוחים לכל תקציב, וליסינג פרטי ללקוחות פרטיים ועסקים במימון מלא.

מכירת רכבים מיד ראשונה

רנטה מציעה ללקוחותיה מלאי גדול ומגוון של רכבים מיד ראשונה 0 ק"מ בתנאי מימון משתלמים ורכבים חדישים מליסינג והשכרה.