קטגוריות רכב:

קיה ספורטז'

קיה ספורטז'

בנזין
אוטומט
5 נוסעים

5 דלתות | 5 נוסעים | מזגן | 1,600 סמ"ק

דגם רכב עשוי להשתנות לדגם רכב אחר מאותה קטגוריה

גם לנהג חדש מגיל 18 שרק קיבל רישיון נהיגה

מגבלת קילומטרים: 

  • 250 קילומטר ליום
  • 1750 קילומטר לשבוע
  • 3000 קילומטר לחודש
  • :חריגה תגרור חיוב נוסף, פרטים בעת קבלת הרכב בסניף
  •   

מידע נוסף: 

  • מחיר כולל מע"מ. 
  • המחיר כולל ביטוח חובה וצד ג'
  • במקרה של נזק תכול השתתפות עצמית על השוכר
  • קבלה והחזרת הרכב  בסניף נתב"ג בתוספת 150 ש"ח - בתיאום מראש עם המשרד.

קיה ספורטאז'

עם 5 דורות סופר מוצלחים מאחוריה, קיה ספורטאז' היא כנראה אחת ממכוניות הפנאי הכי נמכרות והכי משמעותיות בישראל בשנים האחרונות. נכון לדור הנוכחי, תוכלו למצוא את הספורטאז' במגוון סוגי מערכות הינע, החל ממערכים היברידיים, דרך מנועי טורבו בנזין ודיזל, פלאג אין ועוד.

קיה ספורטאז' עדיין לא מיוצרת בגרסאות חשמליות טהורות, אבל השמועות מבשרות על כך בשנים הקרובות. בעוד כי קונצרן קיה הולך ומשדרג את מערכות ההינע ברכביו מדור לדור, כיום קיה ספורטאז' מוצעת בגרסאות 1.6 טורבו בנזין EX, 2.0 בנזין Premium), TOP ו-URBAN), גרסת ה- 1.6 טורבו פלאג-אין GT Line, טורבו הייבריד ועוד.

כיצד קיה ספורטאז' הפכה למלכת המכירות בארץ?

כבר לא מעט שנים שרכבי הספורטאז' מככבים בטבלאות המכירות בישראל, והאמת שממש לא בכדי. אם תביטו על האחיות הקטנות של קיה, כמו למשל פיקנטו, תגלו שרכבי מיני אלו הם מהרכבים הנמכרים ביותר בארץ כבר שנים רבות.

בזכות אמינות טובה בטווח הארוך, עיצובים מודרניים ואיכות נהיגה כללית טובה, רכבי קיה פופולריים לא רק בישראל, אלא גם באירופה בזכות הנתונים הטובים והמחירים הנגישים. הספורטאז', בניגוד לרכבים אחרים בקטגוריה, היא מכונית פנאי שמגיעה עם תג מחיר יחסית נגיש (החל מ-168,000 ₪). בבחינת התחזוקה השוטפת של הרכב, גם היא לא יקרה ביחס לרכבים אחרים בקטגוריה.

קצת על הצד הטכני - ביצועי של הספורטאז'

בצד הביצועי של קיה ספורטאז', צריכת הדלק של הרכב נעה בין ממוצעת לבין חסכונית למדי, כאשר גרסת ה- 1.6 טורבו דיזל URBAN היא כנראה הגרסה החסכונית ביותר. גרסה זו מציגה צריכת דלק ממוצעת של כ-5.5 ליטרים ל-100 ק"מ.

בעוד כי גרסאות ה- 2.0 בנזין Premium/TOP נחשבות פחות חסכוניות מהאחרות (כ-8 ליטרים ל-100 ק"מ), צריכת הדלק הממוצעת של כלל גרסאות הספורטאז' נעה בטווחים המקובלים בקטגוריה של רכבי פנאי בינוניים.

קיה ספורטאז' או רכב SUV אחר בקטגוריה?

אם אתם מתלבטים בין גרסת ספורטאז' כזאת או אחרת, כדאי לקחת בחשבון שישנם רכבים דומים באותה קטגוריה של רכבי פנאי ושטח. למשל, מיצובישי אאוטלנדר שמציעה לא פחות מרחב בתא הנוסעים וגם יכולות נהיגה טובות בשבילי הכורכר.

בדומה לספורטאז', גם אאוטלנדר מאפשרת להנות ממערכות בטיחות מתקדמות, איכות נסיעה כללית טובה וכל מה שצריך מרכב SUC שכור. בסופו של דבר, התקציב בד'"כ לא יהיה השיקול היחיד או המרכזי. בעוד שבימינו ניתן לחכור או לרכוש רכבים בכל מיני מסלולי מימון שונים, ההמלצה שלנו היא להתמקד בסוג הרכב שמתאים לכם ביותר. עם תנאי תשלום נוחים בחברת רנטה, ההבדל כמעט לא יהיה מורגש.

לא בטוחים מה הרכב המתאים לכם? צוות רנטה ישמח לספק לכם ייעוץ נוסף, צרו קשר היום.

החל מ: 270 ₪ ליום

סה”כ ימים: 0
סה"כ מחיר: 0

לקוחות שהתעניינו בקיה ספורטז' התעניינו גם ב:

הזמן עכשיו
בנזין
אוטומט
5 נוסעים

קיה ספורטז'

החל מ- 270
הזמן עכשיו
אוטומט
בנזין
5 נוסעים

ניסן קשקאי

החל מ- 270