קטגוריות רכב:

  הזמן עכשיו
  בנזין
  אוטומט
  5 נוסעים

  מזדה 6

  החל מ- 369

  לפנק, לפנק, לפנק: 5 טיפים להשכרת רכב מנהלים

  טיול יכול להיות מתוח. קיימים אינספור גורמים שצריך לקחת בחשבון לפני שיוצאים לטיול: תכנון המסלול, הזמנת רכב שכור, דלק למכונית וביטוח, מקומות הלינה, האטרקציות ועוד. עם זאת, אם תתכננו ותתארגנו בצורה נכונה לטיול – תוכלו להיפטר מכל הדאגות והמתחים המיותרים, וליהנות מהנסיעה. הנה 5 טיפים שיאפשרו לכם ליהנות מהדרך בראש שקט:

  תיהנו מהדרך

  אם חיפשתם השכרת רכב מנהלים, אתם בוודאי כבר מבינים את העניין: כשאתם מתכננים נסיעת עבודה או טיול עם שעות נהיגה רבות, לא כדאי לזלזל בנוחות שלכם. הנוחות שרכב מנהלים מביא איתו היא לא בהכרח פינוק מיותר – לפעמים היא ממש נחוצה כדי למנוע כאבי גב, צפיפות מציקה, או נהיגה מאומצת. רכב מנהלים הוא בחירה נהדרת למי שמבינים שלא רק ההגעה אל היעד חשובה, אלא חשוב גם ליהנות מהדרך לשם.

  רשמו את כל הדרישות שלכם לרכב המנהלים שאתם רוצים

  חברות השכרה רבות מציעות את אותם כלי הרכב, עם אבזורים שונים. לכן, חשוב שתרשמו מה הדרישות שלכם. בשנים האחרונות מספר יצרני הרכב גדל, ואיתו גם סיווגי המכוניות. קיימות מעל 10 קטגוריות שונות לרכבים. לכן, אם מה שאתם רוצים הוא השכרת רכב מנהלים – כדאי שתפרטו את הדרישות שלכם ותדעו בדיוק מה לחפש.

  החלק הקשה: לחפש

  החיפוש הוא החלק הקשה. הבעיה היא שסוגי המכוניות אינם זהים בכל העולם. מה שנחשב "קומפקטי" בארה"ב, ייחשב גדול באיטליה... אם תחפשו השכרת מכוניות מנהלים באירופה, למשל, תמצאו מכוניות קטנות יותר ורחבות פחות. לכן, חשוב שתוודאו לכמה נוסעים הרכב מתאים. ואל תשכחו לקחת בחשבון את כמות המזוודות והציוד.

  גדול יותר – טוב יותר? לא בהכרח

  בהשכרת רכב מנהלים נהוג לצאת מנקודת הנחה שכמה שיותר גדול – אבל זה לא בהכרח נכון. אם אתם לא זקוקים לרכב גדול, כדאי לוותר. קחו בחשבון שהניווט עם רכב גדול הוא מאתגר יותר, החנייה היא קשה (ובמרכז הארץ תאלצו לחפש חנייה המון זמן) וצריכת הדלק מוגדלת.

  תהיו מוכנים להתגמש

  בסופו של דבר, משאלות זה דבר אחד – והמציאות לא תמיד תואמת ב-100%. קחו בחשבון שלפעמים הרכבים הזמינים להשכרה לא בהכרח יהיו אחד לאחד מה שחיפשתם. תוכלו תמיד לבחור ברכב אחר מהקטגוריה של השכרת רכב מנהלים, וודאי תיהנו גם ממנו. והעיקר, תעשו חיים ושמרו על עצמכם!