קטגוריות רכב:

ניסאן מיקרה

ניסאן מיקרה

בנזין
אוטומט
5 נוסעים
מיזוג אויר

5 דלתות | 1,250 סמ"ק

דגם רכב עשוי להשתנות לרכב אחר מאותה קטגוריה

מגיל 18 ופחות משנה רישיון נהיגה

מגבלת קילומטרים: 

מוגבל 250 ק"מ ליום  |  מוגבל 1,750 ק"מ לשבוע  |  מוגבל 3,000 ק"מ לחודש

חריגה במכסת הק"מ תגרור חיוב נוסף, פרטים בעת קבלת הרכב בסניף  

מידע נוסף: 

  • מחיר כולל מע"מ. 
  • המחיר כולל ביטוח חובה וצד ג'
  • במקרה של נזק תכול השתתפות עצמית על השוכר
  • קבלה והחזרת הרכב  בסניף נתב"ג בתוספת 150 ש"ח - בתיאום מראש עם המשרד.
  • כפוף לזמינות מלאי בחברה.
  • התמונות להמחשה בלבד, אין החברה מתחייב לסוג הרכב

סקירת רכב: ניסאן מיקרה

אם אתם מחפשים את הרכב המתאים ביותר לחיים אורבניים, בד"כ חיים בעיר יצריכו רכבי מיני או סופר מיני. אפשר גם להחליט שאתם מעמידים בחנייה SUV, אבל ניסאן מיקרה היא כנראה אחת מהבחירות המוצלחות ביותר שתוכלו לבחור.

עם צריכת דלק פנטסטית של כ-6 ל' ל-100 ק"מ, תא מטען בנפח 300 ליטר (מכובד ביחס לרכבי מיני) ותג מחיר מאוד אטרקטיבי, ניסאן מיקרה היא אחד מרכבי המיני המומלצים ביותר לחיים העירוניים. עיצוב הפנים של הרכב מרווח מאוד וברמת פרמיום, בעוד כי העיצוב החיצוני של הרכב חצוף ונועז. וכך גם המנוע, שמרגיש מאוד רספונסיבי כשמחליטים ללחוץ את דוושת הגז.

מנוע קטן, רכב קטן ותחושה גדולה

כאשר נכנסים לתא הנהג ואף כאשר מתיישבים במושבים האחוריים, מרגישים מיד שניסאן החליטו שהמיקרה לא תרגיש כמו רכב מיני. אמנם משפחה עם 3 ילדים עשויה להרגיש צפופה כאן מאחורה, אבל ניסאן מיקרה מציעה יותר מרווח פנים מאשר המתחרות שלה לקטגוריה.

המיקרה משווקת בישראל בעיקר עם מנוע 1.0 ל' טורבו בנזין, מה שמצליח לייצר 100 כ"ס וצריכת דלק ממוצעת של כ-16 – 17 ק"מ\ל'. כיום ניסאן מיקרה משווקת בישראל בדור החמישי שלה, והיא מיוצרת על פלטפורמה שונה מזו שהדורות הקודמים נבנו עליה. נכון להיום, פלטפורמת ניסאן מיקרה היא אותה הפלטפורמה עליה נבנו דגמים מיתולוגיים כמו רנו קליאו, מגאן, ניסאן קשקאי ועוד (פלטפורמת CMF).

ניסאן מיקרה או רכב אחר בקטגוריה?

ניסאן מיקרה משתייכת לקטגוריית רכבים קטנים, מה שעשוי להיקרא גם רכבי מיני או סופר מיני. בקטגוריה זו, חברת רנטה יכולה להציע לכם רכבים אחרים לא פחות איכותיים, כמו למשל קיה ריו שנחשבת רכב סופר מיני (גדול יותר מקיה פיקנטו שנחשבת מיני).

אם אתם מתלבטים בין ניסאן מיקרה לרכב אחר, קחו בחשבון שקיה ריו גדולות יותר (לא בהרבה) מניסאן מיקרה. מצד אחד, יותר מקום בתא הנוסעים. מצד שני, אם אתם שוכרים את הרכב לשימוש בתוך העיר, עם ניסאן מיקרה יהיה לכם קל יותר כנראה למצוא חניה. באופן כללי, 2 הרכבים נחשבים איכותיים ומתאימים לנסיעות בינעירוניות ארוכות.

ניסאן מיקרה בשורה התחתונה

בסופו של דבר, אם אתם מחפשים רכב קטן לעיר שמרגיש כמו פרייבט בינוני, ניסאן מיקרה יכולה להיות אופציה מושלמת עבורכם. עם תג מחיר מאוד אטרקטיבי, היא מהווה את אחת ממכוניות המיני המומלצות ביותר בקטגוריה.

לא בטוחים באיזו רמת גימור של מיקרה לבחור? שוקלים רכב מיני אחר? צוות רנטה ישמח לספק לכם ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות.

החל מ: 159 ₪ ליום

סה”כ ימים: 0
סה"כ מחיר: 0

לקוחות שהתעניינו בניסאן מיקרה התעניינו גם ב:

הזמן עכשיו
בנזין
אוטומט
5 נוסעים
מיזוג אויר

ניסאן מיקרה

החל מ- 159
הזמן עכשיו
אוטומט
בנזין
5 נוסעים

אופל קורסה

החל מ- 169
הזמן עכשיו
אוטומט
בנזין
5 נוסעים

מיצובישי אטרז

החל מ- 169