השכרת רכבים פ"ת סגולה; מידע, טיפים חשובים וגם טווחי מחירים – צוות רנטה מסביר ועונה.

נכתב ע”י קובי לוי - מנכ"ל רנטה 24.8.23

מתכננים חופשה או נסיעה מסוג אחר ושוקלים השכרת רכב פתח תקווה סגולה? בין אם אתם צריכים את הרכב עבורכם לבד או עבור סידורים עם המשפחה, השכרת רכב פ"ת יכולה להיות דרך יעילה וחסכונית להתנייד. אבל, וזה אבל חשוב במיוחד, אתם צריכים להכיר ולוודא שאתם מבינים את הדגשים הבאים לפניכם:

  • מה פוליסת ההשכרה כוללת?
  • מהן ההחרגות או ההגבלות המצוינות בפוליסה?
  • האם יש הגבלת קילומטראז'?
  • אם יש הגבלות, מהן המשמעויות הכלכליות של הפרתן?
  • מהם צרכיכם, והאם הם עולים בקנה אחד עם סוג הרכב שחברת ההשכרה מציעה?

כיצד לבחור חברת השכרת רכב בפתח תקווה סגולה?

בדיקת רקע לא הזיקה אף פעם לאף אחד. במילים אחרות, מחקר שוק מסוים על חברות השכרת רכב בפתח תקווה, יכול רק להועיל לכם. בתוך כך, כאשר בודקים חברות להשכרת רכבים בפ"ת סגולה, חשוב לקחת בחשבון כמה פרמטרים עיקריים: מחיר השכרת רכב פתח תקווה סגולה, זמינות של שירות לקוחות וסוג הרכב המוצע לכם בפוליסת ההשכרה.

על מנת לברור בין חברות ההשכרה השונות בשוק, כדאי לבצע איזשהו חיפוש זריז בגוגל. כאשר אתם עושים זאת, הקפידו לסרוק, לסקור ולבדוק ב-7 עיניים ביקורות מלקוחות קודמים. שימו לב, זהו החלק הטריקי מעט. זאת, מכיוון שחלק מהחברות עשויות לפרסם ביקורות פיקטיביות. הפעילו את הסנסורים והחושים שלכם, נסו לזהות איזו חברה מנסה לשטות בכם.

לאחר מחקר השוק - בחירת סוג רכב

לאחר שביצעתם את מחקרי השוק שלכם ובחרתם חברת השכרת רכב פ"ת סגולה, הגיע הזמן להזמין את הרכב השכור הספציפי שישרת אתכם. בעת ביצוע ההזמנה, הקפידו תמיד לשאול לגבי עמלות ומיסים נוספים שעשויים לחול עליכם במשך תקופת ההשכרה של הרכב המדובר. כמו כן, כדאי גם לברר האם החברה מציעה פריטים אופציונליים כמו מערכות ניווט GPS או מושבי רכב מיוחדים לילדים (מה שנקרא גם "בוסטר").

לגבי GPS, זה נכון שלרוב האנשים כיום יש טלפון נייד עם ווייז, אבל בכל זאת, כדאי שתהיה מערכת מובנית ברכב על מנת שלא תצטרכו להתעסק עם חיבור הטלפון ב-bluetooth. לא פעם אנשים נוטים להסתבך עם הגדרות החיבורים בין הטלפון למערכות הרכב, ככה שעדיף לוודא שיש לכם 0 התעסקות עם זה.

יתרונות וחסרונות של השכרת רכב בפ"ת ובכלל

אם אתם לקראת השכרת רכב בפתח תקווה סגולה או בכל עיר אחרת בארץ, אנחנו רוצים לעבור אתכם בזריזות על היתרונות והחסרונות של השכרת רכבים פ"ת ובאופן כללי בארץ. בואו נרכז את אלו בטבלה הבאה:

יתרונות השכרת רכב פ"ת

חסרונות השכרת רכבים פתח תקווה

√ נוחות וחופש ניוד היא דבר אחד נהדר בהשכרת רכב, כי אתם חופשיים ללכת לאן שאתם רוצים, מתי שאתם רוצים.

x תלוי לאן אתם נוסעים, אבל עלויות השכרת רכב יכולות להיות גבוהות כאשר שוכרים רכבים יוקרתיים, רכבי 4X4 ועוד.

√ לא תיתקעו בהמתנה לתחבורה ציבורית ולא תצטרכו לשלם עבור מונית פרטית.

x נהיגה במקום לא מוכר יכולה להיות מלחיצה, במיוחד אם הרכב השכור הוא לא משהו שהורגלתם אליו.

√ מבחינת חיסכון בכיס, אם אתם נוסעים עם מספר אנשים, השכרת רכב יכולה להיות זולה יותר מאשר לקחת מוניות גדולות.

x זהו לא חיסרון, אבל זכרו שיש עלויות נלוות, אז אל תשכחו לקחת בחשבון עלויות נוספות כמו דלק, ביטוח, הגבלת קילומטראז' ועוד.

 

מידע על ביטוח השכרת רכב בפתח תקווה סגולה

כאשר שוכרים רכב, עליכם להיות מודעים לסוגי פוליסות הביטוח השונות אשר עומדות לרשותכם, ומה הן מכסות. חשוב להבין שרוב חברות השכרת הרכב דורשות רמת כיסוי מינימלית על מנת לאפשר לכם לשכור רכב. בדרך כלל, פוליסות הקשורות ב-נזיקין הן הסטנדרטיות ביותר, אם כי נהגים רבים מעדיפים לשלם גם על ביטול השתתפות עצמית בעת הפעלת הפוליסה בגין נזיקין.

זה טיפה מורכב, אז נסביר את זה במילים פשוטות. בפועל, אם מתרחשת תאונה עם רכב שכור, הלקוחות ששכרו את הרכב נדרשים לשלם דמי השתתפות עצמית הכוללים אחוז מסוים מעלות תיקון הרכב. כדי להימנע מדמי השתתפות עצמית, ניתן לרכוש הרחבת ביטוח של ביטול דמי השתתפות. כמו כן, כמובן שמומלץ מאוד גם לבטח את הרכב בביטוח צד ג', כלומר כיסוי בכל מקרה שצד שלישי כלשהו נפגע כתוצאה מהנהיגה ברכב השכור.

לסיכום, כיצד לשכור רכב באתר רנטה וכמה יעלה?

על מנת לשכור רכב באתר רנטה, עליכם לבקר באתר ולבחור את אחד מהרכבים המצויים בצי החברה. חברת רנטה מספקת שירותי השכרת רכב פ"ת סגולה ובערים נוספות בארץ, כאשר בחירת הרכב היא הדבר היחיד שתחת אחריותכם. את כל השאר, החברה מבצעת עבורכם. אם אינכם בטוחים בסוג הרכב שעליכם לשכור, כמובן שניתן לפנות לייעוץ ללא התחייבות.

מבחינת עלויות, מחיר השכרת רכב בפתח תקווה סגולה יכול לנוע בין כ-85 ₪ - 175 ₪ ליום עבור רכבים קטנים (רכבי מיני בד"כ). עבור רכבים גדולים יותר, יש לצפות לשלם כמה מאות שקלים בודדים ליום ועד כ-550 – 850 ₪ לרכבים גדולים, ג'יפים, יוקרתיים וכולי.

חברת רנטה מציעה רכבים שכורים מסוגים שונים, לרבות רכבים קטנים לנסיעה בעיר, רכבים פרטיים למשפחות, רכבי 5 – 7 מקומות, ג'יפים מסוגים שונים, רכבים מסחריים ועוד. אם אתם צריכים סיוע נוסף בבחירת הרכב השכור שלכם, פנו כעת לצוות רנטה וקבלו מידע נוסף. אם אתם פונים שלא במהלך שעות הפעילות, השאירו פרטים וצוות רנטה יחזור אליכם בהקדם.

והכי חשוב, סעו בזהירות!