מהו ליסינג תפעולי?

עסקת "חכירה" לתקופה של 36 חודשים על כמות שנעה מכלי רכב בודד עד צי של עשרות כלי רכב לחברה. במסגרת הליסינג התפעולי, הלקוח נוהג ברכב בבעלות רנטה ומשלם תמורת השימוש והשירות סכום חודשי קבוע. שיטת הליסינג התפעולי מיועדת לחברות או ארגונים אשר מבקשים לבצע מיקור חוץ עבור הרכבים שלהם. בעסקת ליסינג תפעולי, הלקוח בוחר את סוגי הרכבים בהם הוא מעוניין ומשלם סכום חודשי קבוע לתקופה ידועה מראש על השימוש ברכב, הטיפולים השוטפים, הביטוח ושאר השירותים הניתנים כגון: שירותי חילוץ וגרירה, רכב חלופי, שירות נהגים, מוקד טלפוני 24 שעות וכו.

אנו ברנטה מודעים לכך כי זמן שווה כסף ולשם כך עומד לרשותכם צוות נהגים יעיל ומיומן,חברת חילוץ וגרירה ,רכבים חלופיים וחברת מוניות למקרה הצורך,אשר יגיעו לכל לקוח באשר הוא בזמן הקצר ביותר על מנת להקטין עד כמה שניתן את זמן ההמתנה ולהחזיר את העובד לשגרת עבודה

מחיר עסקת הליסינג מוסכם מראש ובמהלך כל תקופת חוזה הליסינג הרכב שייך לרנטה ונמצא בבעלותה. במסגרת ליסינג תפעולי, רנטה דואגת לכל האחזקות השוטפות, הטיפולים והרישיונות. בתום תקופת הליסינג, הרכב חוזר לרשות רנטה ונפתחת עסקה חדשה עם רכב חדש. ליסינג תפעולי נחשב כיום לדרך המועדפת על חברות ועצמאים לשימוש ואחזקת כלי רכב,מדובר בקניית שירות שבחישוב כולל כדאית הרבה יותר מרכישה ואחזקה עצמית של הרכב.

למה כדאי לקחת אותנו?

זמינות

המחיר הזול ביותר

השירות האדיב

התאמה מלאה

לקבלת הצעה

תודה! פנייתך נקלטה במערכת ותיענה בהקדם.
Error: